WIRTUALNE DRZWI OTWARTE

25 marca 2021 roku na szkolnym Facebooku uczestniczyliśmy w transmisji na żywo ze szkolnych Wirtualnych Drzwi Otwartych. Obraz oglądany na ekranach to efekt wielu godzin przygotowań  i ogromnego wkładu  pracy naszych uczniów. Szczególne podziękowania należą się naszym operatorom technicznym:  Pawłowi  Depcie i  Pawłowi  Króliczakowi za precyzję i  profesjonalizm przy sprzęcie. Pawłowi Króliczakowi dodatkowe brawa za montaż i oprawę graficzną. Młodszym pomocnikiem operatorów był Patryk Ossesek. Podziękowania należą się także panu Maciejowi  Reinke, który wsparł to wydarzenie profesjonalnym sprzętem i świetnie poradził sobie w roli głównego kamerzysty na planie W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele różnych klas: Mateusz Koczorowski, Zuzanna Duraj, Miłosz Częstochowski, Dawid Przybylski oraz Nikodem Adamiak, którzy przybliżyli oglądającym naukę na poszczególnych profilach i ogólną wiedzę o naszej szkole. Szczególnie odpowiedzialna rola prowadzącego event przypadła Sebastianowi Burecie.  
W przygotowaniu wydarzenia pomogli też: pani Anna Skrzypczak, Inga Rodkiewicz, Julka Dembowska, Kamil Rogalski  i Szymon Adamczuk oraz wiele  innych osób, które poproszone o pomoc, wsparło nas radą i poświęconym czasem. Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego wydarzenia serdecznie dziękujemy. Jeśli komuś nie udało się obejrzeć  transmisji na żywo zapraszamy na szkolnego Youtuba https://www.youtube.com/watch?v=m7akvbVC1vE

Katarzyna Szmiłyk