Wolontariusze z Mechanika na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Tradycyjnie okres świąteczny kojarzy nam się nie tylko z choinką i prezentami ale również z pomocą jaką niesiemy innym. Grudzień to ten magiczny czas, kiedy nasze serca otwierają się bardziej na potrzeby innych. I tak też było podczas Pilskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w zbiórce charytatywnej zorganizowanej przez Towarzystwo Pomocy Chorym w Pile.

Nasi uczniowie w skladzie: Garczewski Szymon, Kossak Mateusz, Pasowski Krzysztof, Pietrzak Stanisław, Życzyński Oskar, Błażejewski Wojciech, Tutko Patryk, Marcel Wiśniewski, Baszyński Adrian, Kuhn Jakub, Kwiatkowski Kewin i Mitrus Michał w pięknej scenerii świątecznej dziękowali darczyńcom którzy jak zwykle byli hojni a nasza młodzież rewelacyjnie odnalazła się w tej roli. Opiekunami młodzieży byli Anna Skrzypczak i Krzysztof Olszewski.