Wolontariusze z ZST wspieraja Hospicjum.

W dniach 31.10 oraz 01.11 wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w zbiórce charytatywnej zorganizowanej przez Towarzystwo Pomocy Chorym w Pile. Uczniowie zbierali pieniądze na Cmentarzu Komunalnym w Pile. Nasi uczniowie silną grupą w składzie: Amelia Cyzman, Karolina Miedzianowska, Michał Mitrus, Jakub Kuhn, Adrian Prasek, Dawid Kuzniacki, Adrian Pilarek, Stanisław Pietrzak, Szymon Garczewski, Oskar Życzyński, Hubert Januszewski, Czupak Patryk, Mateusz Mróz, Kewin Kwiatkowski, Wojciech Błażejewski, Marcel Wiśniewski oraz Nadia Gawłowska angażując się w akcję dostrzegli że bezinteresowne pomaganie innym przynosi zadowolenie i satysfakcję. Darczyńcy hojnie zapełniali puszki a młodzież mogła zacieśnić relacje między sobą. Opiekunami młodzieży byli Anna Skrzypczak i Krzysztof Olszewski. Dziękuję wolontariuszom za uczestnictwo i poświecony czas.