Wręczenie nagród w konkursie historycznym

Dzisiaj zostały wręczone nagrody laureatom w szkolnym konkursie historycznym „Powstanie Wielkopolskie w mojej małej ojczyźnie – śladami przodków”. Jego organizatorami było Stowarzyszenie „Kuźnia Mechanika im. Stanisławy Grabowskiej-Wądołowskiej” oraz nauczyciele historii Zespołu Szkół Technicznych w Pile. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było stworzenie eseju w wybranej przez siebie kategorii: „Ślady Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 w dziejach mojej rodziny” lub „Ślady Powstania Wielkopolskiego 1918-1919  w mojej miejscowości lub jej bliskiej okolicy”. Zwyciężyła Nadia Marcinowska (klasa 1CM), drugie miejsce zajęła Inga Rodkiewicz (klasa 3Kg), a trzecie Przemysław Piszczek (klasa 4R). Wyróżnienia otrzymali Mateusz Odor (klasa 1I) oraz Patryk Piszczek (klasa 4R). Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!!!