Wycieczka integracyjna klasy 1A

Wycieczka integracyjna klasy 1A do Pilskiego Muzeum Wojskowego. W dniu dzisiejszym młodzież z klasy 1A – mechanicy pojazdów samochodowych – udali się pod opieką wychowawcy Jacka Sikorskiego i p. Joanny Motor na teren pilskiego lądowiska, gdzie znajduje się siedziba Pilskiego Muzeum Wojskowego. Klimatyczne wnętrza schronów przeznaczonych pierwotnie do ukrycia samolotów wojskowych, stanowią obecnie przestrzenie, w których podziwiać mogli niecodzienne eksponaty. Sprzęt na kołach i gąsienicach, latający, pływający, duży i mały oraz zajmujące opowieści Pana Przemysława to podstawowe atrakcje, z których mogą korzystać wszyscy Pilanie. Na pewno warto! Tygryska powinni poznać wszyscy! Było ciężko fizycznie (dojście na teren Muzeum ze szkoły), ale gastronomiczny finał przy ognisku, wynagrodził uczestnikom znojne chwile.