Wyniki 14 edycji Szkolnego Konkursu Wiedzy o Sporcie

Entuzjaści i miłośnicy sportu mieli po raz kolejny okazję by sprawdzić swoją wiedzę w rywalizacji z innymi uczestnikami. W pierwszy dzień wiosny, w świetlicy szkolnej biorący udział musieli wykazać się znajomością pięknie zapisanych kart historii, przepisami dyscyplin, współczesnymi wynikami. Należało także odgadnąć o kogo chodzi na podstawie zdjęć oraz szczątkowych informacji z życiorysu sportowców. Tytuł sprzed roku obronił Borys Kondeja z klasy 4M pokonując Roberta Piaseckiego z 1CM oraz Aleksandra Jeske z 4N. Warto dodać że w tym roku zdecydowały się wystartować dziewczyny, tegoroczne maturzystki z 4K Kasia Kownacka i Inga Rodkiewicz, które połączyły swoje siły w duecie i zakończyły rywalizację na wysokim 8 miejscu, zostawiając w pokonanym polu wielu chłopaków. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom i gratulujemy dużej wiedzy ze świata sportu.

Grzegorz Kondeja