Zabierz Hansa na wycieczkę po Twojej okolicy

Zapraszamy Was do udziału w konkursie z języka niemieckiego, który polega na zaplanowaniu krótkiej (np. weekendowej) wizyty młodego Niemca w naszej okolicy. Zaplanuj ją tak, aby miło spędzić czas pokazując niemieckiemu koledze piękno naszego powiatu, jego zabytki, atrakcje oraz lokalną kuchnię. Praca powinna zawierać zdjęcia miejsc, którymi zachęcasz kolegę do przyjazdu. Forma pracy: dokument Word, prezentacja, plakat interaktywny, mail. Czas wizyty: dowolny (wiosna, lato, jesień, zima). Ocenie podlega: atrakcyjność zaplanowanej wizyty, znajomość języka niemieckiego oraz dobór zdjęć. Do pracy dołącz informację o tym, że jesteś autorem zdjęć i wyrażasz zgodę na opublikowanie ich na stronie szkoły lub podaj źródło zdjęć pochodzących z Internetu. Prace przesyłacie do 13 czerwca do p. Agnieszki Michałek i p. Moniki Rejewskiej-Skiery poprzez platformę TEAMS. Viel Spaß und viel Erfolg!