Złota Tarcza dla naszej szkoły

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zajęła X miejsce w Wielkopolsce w Rankingu Techników przygotowanym przez „Perspektywy”. W skali kraju zajęliśmy 98 miejsce i tym samym uzyskaliśmy Złotą Tarczę. Uroczysta gala podczas, której zostały ogłoszone wyniki odbyła się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Gratulacje odebrali w imieniu szkoły Daria Szostak – dyrektor szkoły, Maciej Reinke – nauczyciel oraz 3 przedstawicieli uczniów. Bardzo się cieszymy z takiego wyróżnienia i jednocześnie gratulujemy nauczycielom i absolwentom naszej szkoły osiągnięcia wysokich wyników egzaminów maturalnych oraz potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Ranking techników znajduje się na stronie https://2022.technika.perspektywy.pl/rankings/ranking-glowny-technikow