Finał Konkursu BAGS

UWAGA uczniowie technikum informatycznego. FINAŁ szkolnego konkursu BAGS (bazy, aplikacje, grafika, strony) odbędzie się w najbliższy poniedziałek 4 kwietnia 2022r.  Faza eliminacji, która odbyła się w I semestrze wyłoniła następujące zespoły z klas trzecich i czwartych.

KlasaNazwiska i imiona
4i_1Wojciech Romanowski, Dominik Szulc
4i_2Dawid Mazurkiewicz, Tomasz Ptak
4k_1Tomasz Tobolski, Mateusz Sikorski
4k_2Tomasz Stuba, Piotr Martenka
4r_1Błażej Jaworski, Seweryn Filipkowski
4r_2Patryk Piszczek, Przemysław Piszczek
3k_1Damian Ruszała, Jakub Błaszczyk
3k_2Dawid Gorszka, Tymoteusz Kufel
3r_1Maksymilian Żeleźniak, Marcin Kamiński
3r_2Szymon Biront, Patryk Piórkowski

Finał będzie polegał na rozwiązaniu trzech zadań praktycznych z wykorzystaniem następujących narzędzi: Visual Studio Code, Inkskape, Gimp, XAMPP(MySql). Dodatkowo w aplikacji Kahoot uczestnicy odpowiadać będą na pytania z zakresu baz danych, grafiki, stron i aplikacji internetowych.