Trzytygodniowe staże w Budapeszcie

Rozpoczynamy kolejny etap projektu Erasmus+ „Poszerzanie horyzontów – rozwój zawodowy oraz osobisty w Unii Europejskiej„.  W czwartek i piątek odbyły się spotkania informacyjne z klasami, które mogą wziąć udział w projekcie. Wyjazd na zagraniczne trzytygodniowe staże do pięknego Budapesztu możliwy będzie dla uczniów klas trzecich w zawodzie technik informatyk i technik mechatronik. Wyjazd planowany jest na marzec 2022 roku. Osoby, których nie było na spotkaniu, a chcą aplikować na staże, mogą znaleźć wszystkie informacje w gablocie projektowej koło świetlicy lub  na stronie szkoły www.zst.pila.pl w zakładce Projekty Unijne/Erasmus+ lub u koordynatorek projektu: p. Hanny Ciesielskiej i p.Katarzyny Pazdej.

Na formularze zgłoszeniowe czekamy do 04.10.2021 r.

Regulamin rekrutacji

Formularz zgłoszeniowy